|       |   EN

Wydział Ekonomiczny - aktualności

Spotkanie z Ekspertem

Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim

serdecznie zapraszają

zainteresowanych studentów i pracowników dydaktycznych Akademii im. Jakuba
z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim do uczestnictwa w spotkaniu nt: Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców.

Wykład odbędzie się 24.03.2023 r. o godz. 13.30 w budynku 7, sala 102.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie swojego udziału na adres e-mail: aszuszakiewicz-idziaszek@ajp.edu.pl.

Relacja ze Spotkania z Ekspertem  - 14.01.2023 r.

 

Studenci Wydziału Ekonomicznego, Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim uczestniczyli w spotkaniu nt: Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców.

 

 

nzb

Wiarygodność finansowa - co możesz zyskać? – wykład na Wydziale Ekonomicznym

W dniu 27.03.2023 w godzinach 10:00-11:30, sala 109/b5 zostanie przeprowadzony wykład pt. Wiarygodność Finansowa co możesz zyskać? na Wydziale Ekonomicznym w ramach programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, który przeprowadzi Pan Piotr Żmudzki.

konkurs

 

Weź udział w grywalizacji - Score Hunter, zostań laureatem Ogólnopolskiego Konkursu i wygraj Nagrody!

Akademia im. Jakuba z Paradyża po raz kolejny przystąpiła do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Score Hunter 2023. Biorąc udział w grywalizacji możesz zdobyć wiedzę z zakresu budowania wiarygodności finansowej, scoringu czy ochrony własnej tożsamości.

Szanowni Państwo,

zapraszamy do bezpłatnego udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji nt. „Rozwój e-gospodarki wobec wyzwań pandemii COVID-19" organizowanej przez Wydział Nauk Ekonomicznych Akademii Bialską Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II pod patronatem merytorycznym Krajowej Izby Gospodarki Cyfrowej oraz patronatem honorowym JM Rektora ABNS w Białej Podlaskiej, prof. Jerzego Nitychoruka.

Studenci Logistyki na zajęciach w terenie. W tle firma Jeronimo Martins - Biedronka. Logistyka w praktyce

Studenci III roku kierunku Logistyka, w semestrze zimowym, uczestniczyli w projekcie „Logistyka w praktyce” zorganizowanym przy współpracy dra Michała Kuścińskiego z jednymi z największych przedsiębiorstw produkcyjnych oraz  logistycznych na terenie województwa lubuskiego. Studenci mieli okazję poznać m.in.  jak wygląda planowanie oraz realizowanie procesów logistycznych w praktyce gospodarczej.

Back to top