|       |   EN

Aktualności

Spotkanie upamiętniające Profesora Tadeusza RynkiewiczaAkademia im. Jakuba z Paradyża zaprasza na spotkanie upamiętniające Profesora Tadeusza Rynkiewicza połączone z promocją poświęconej Jemu książki.

KU AZS AJP W Gorzowie Wielkopolskim w ramach III AKADEMICKICH DNI SPORTU organizuje w hali sportowej przy ulicy Fryderyka Chopina 52 w dniu 14 grudnia 2022r. o godz. 10.00 Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Futsalu.

Wojna na Ukrainie. Mężczyzna siedzący niedaleko motocykla a w tle za motocyklem ogień.Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża, gorzowskie oddziały Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych i Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej zapraszają na spotkanie dyskusyjne zatytułowane „Pierwsze wnioski z wojny w Ukrainie. Czy widzimy zmiany w sztuce wojennej i technice wojskowej?”.

Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża, Lubuska Organizacja Pracodawców, Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Lubuski Klaster Metalowy oraz Gorzowski Ośrodek Technologiczny

Auro Toyota zaprezentowane na zdjęciu w celu sprzedażyAkademia im. Jakuba z Paradyża ogłasza, że oferuje do sprzedaży samochód osobowy marki: TOYOTA, model: Avensis MR’12.

KOMUNIKAT NR 4/140/2022

REKTORA AKADEMII IM. JAKUBA Z PARADYŻA Z SIEDZIBĄ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

z dnia 17 listopada 2022 r.

w sprawie kształcenia w trybie zdalnym w Akademii im. Jakuba z Paradyża

KOMUNIKAT NR 4/140/2022

REKTORA AKADEMII IM. JAKUBA Z PARADYŻA Z SIEDZIBĄ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

z dnia 17 listopada 2022 r.

w sprawie kształcenia w trybie zdalnym w Akademii im. Jakuba z Paradyża