|       |   EN

Konkurs EkoMasters dla studentów i doktorantówTrwa kolejna edycja Konkursu ekoMasters. W tym roku, do 31 października br. Fundacja na rzecz Jakości Kształcenia zbiera pomysły dotyczące sposobów zmniejszenia negatywnego wpływu funkcjonowania uczelni na środowisko naturalne lub tworzenia ekologicznego modelu działania tych instytucji.

Fundacja zaprasza studentów i doktorantów do udziału w ogólnopolskim konkursie z nagrodami pieniężnymi. Polega on na zgłoszeniu postulatów, proekologicznych pomysłów lub konkretnych projektów, które poprawią działanie uczelni w kontekście oddziaływania jej infrastruktury oraz pracowników i osób studiujących na środowisko. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo pod adresem: https://ekokampus.fjk.org.pl/formularz-zgloszeniowy/.

Zgłoszenie, bez względu na wybrana formułę, może mieć co najwyżej 12 tys. znaków licząc ze spacjami (około 5 stron). Zgłoszenie może posiadać załącznik (np. zdjęcie, projekt, wyliczenie w arkuszu kalkulacyjnym, prezentację). Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu pod adresem: https://ekokampus.fjk.org.pl/regulamin-konkursu-ekomasters-2022/

Organizatorem konkursu jest Fundacja na rzecz Jakości Kształcenia.

 

Poniżej znajdziecie Państwo również informacje na temat konkursu.

 

Back to top