|       |   EN

Uniwersytet Młodego Odkrywcy - aktualności

W dniach 13-14.11.2019 Wydział Techniczny odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej z Kłodawy oraz Szkoły Podstawowej nr 2 z Gorzowa Wielkopolskiego. Podczas wizyty uczniowie mieli okazję zwiedzić Laboratorium środowiskowe oraz wziąć udział w bardzo ciekawych i angażujących zajęciach z chemii, fizyki oraz programowania robotów LEGO. Dzieci bardzo dobrze się bawiły i poznawały nauki ścisłe oraz techniczne w ciekawy sposób.

W połowie lipca 2019 r. grupa 40 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Baczynie oraz 40 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kłodawie, zakończyła cykl zajęć w ramach projektu „Uniwersytet Młodego Odkrywcy”, który Wydział Techniczny realizuje wspólnie z Edukacja Bez Barier – Fundacją Na Rzecz Rozwoju Edukacji w Polsce.

"Uniwersytet Młodego Odkrywcy" jest projektem realizowanym w ramach programu operacyjnego WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ 2014-2020 nr umowyPOWR.03.01.00-00-U085/17-00 przez Wydział Techniczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Edukacja Bez Barier - Fundacja Na Rzecz Rozwoju Edukacji w Polsce.

Informujemy, iż w roku akademickim 2018/2018 Ośrodek Edukacyjny "Czym skorupka za młodu" realizować będzie projekt Uniwersytet Młodego Odkrywcy. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej podstrony!

http://ajp.edu.pl/akademia-malego-naukowca.html 

   

 

 

 


 


W dniu 10.01.2017r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9 z Gorzowa Wielkopolskiego wręczyli pracownikom oraz studentkom Ośrodka Edukacyjnego "Czym skorupka za młodu" dyplom, w ramach podziękowania za udział w zajęciach.

W dniu 13.12.2016r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego ze Skwierzyny, wręczyli pracownikom oraz studentkom Ośrodka Edukacyjnego "Czym skorupka za młodu" dyplomy, w ramach podziękowania za udział w zajęciach.

Back to top