|       |   EN

Koło Naukowe „Belfer”, działające przy Wydziale Humanistycznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim,

zaprasza do udziału w II Konferencji Studenckiej
Kulturowe i społeczne aspekty komunikacji,

która odbędzie się 19 grudnia 2022 w siedzibie Wydziału Humanistycznego przy ul. Teatralnej 25
w Gorzowie Wielkopolskim.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy osoby zainteresowane zagadnieniami komunikacyjnymi – w kontekście nie tylko językoznawczym, lecz także medioznawczym, kulturoznawczym, pedagogicznym, literaturoznawczym, filozoficznym czy socjologicznym. Konferencja jest skierowana do studentów dwóch poziomów nauczania: licencjackiego i magisterskiego.

Maksymalny czas każdego wystąpienia to 15 minut. Wybrane referaty po uzyskaniu pozytywnych recenzji zostaną opublikowane w jednym z  uczelnianych czasopism naukowych.

Zgłoszenia można przesyłać do 2 grudnia na adres rjanicka-szyszko@student.ajp.edu.pl.

Opiekun koła                                                      Dziekan WH

dr Renata Janicka-Szyszko                     prof. AJP dr hab. Agnieszka Niekrewicz