|       |   EN

Koło Naukowe Rachunkowości i Podatków KoRa zaprasza studentów Wydziału Ekonomicznego na bezpłatne szkolenia.

Celem projektu jest zdobycie dodatkowej wiedzy, podniesienie kwalifikacji zawodowych, zwiększenie szans na rynku pracy oraz zapoznanie z nowoczesnymi narzędziami pracy.

Lista szkoleń do wyboru:

1. Wybrane zagadnienia z prawa ubezpieczeń społecznych – 14 grudnia 2022 r. godz. 1600 - 1910 , wykładowca: mgr Urszula Stolarska,

2. Zasady wystawiania faktur - 12 grudnia 2022 r. godz. 1600 - 1910 , wykładowca: mgr Kamila Andrzejewska,

3. Warsztaty komputerowe - Microsoft Excel nowoczesne narzędzie pracy księgowego - 07 grudnia 2022 r. godz. 1600 - 1910 , wykładowca: mgr Łukasz Drewniak.

Informacje szczegółowe:

1. Miejsce szkoleń: kampus Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fryderyka Chopina 52

2. Szkolenia zostaną przeprowadzone przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział w Gorzowie Wielkopolskim

3. Szkolenia prowadzone będą w trybie stacjonarnym

4. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Istnieje możliwość zapisania się na 3 szkolenia.

Termin rejestracji na szkolenia upływa: 02.12.2022 r.

Zapisy pod adresem email: dlukow@ajp.edu.pl

Im szybciej dołączysz do projektu, tym większe prawdopodobieństwo, że to właśnie Ty weźmiesz udział w szkoleniu.

mgr Dariusz Łuków

opiekun Koła Naukowego