|       |  EN

Wydział Ekonomiczny - aktualności

WIB

Wydział Ekonomiczny zaprasza na webinaria Programu Analityczno Badawczego, które odbędą się wg zamieszczonego poniżej harmonogramu.

logo NZBSzanowni Państwo,

we wtorek 16 listopada 2021r. o godz. 13.00 na platformie ClickMeeting odbędzie się wykład online dra Pawła Widawskiego, Wiceprezesa Zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa, pt.: „Waluty cyfrowe i zdecentralizowane finanse - nowy etap rozwoju innowacji finansowej”.

logo NZBW dniu 21.10.2021 roku doktor Andrzej Kuciński kierownik zakładu Rachunkowości i Zarządzania Finansami Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim  wziął udział w Ogólnopolskim spotkaniu Koordynatorów i Wykładowców Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Szanowni Studenci,
w ramach wykładu STRATEGIE PRZEDSIĘBIORSTW TRANSPORTOWYCH I SPEDYCYJNYCH w dniu 27.10.br o godzinie 10:15 dla studentów trzeciego roku logistyki, zapraszamy na spotkanie wszystkich chętnych z właścicielami punktu epaka w Gorzowie Wielkopolskim. Warto nadmienić, iż właściciele punktu - Pani Natalia Chojnacka - absolwentka naszej Uczelni oraz Pan Mateusz Kędziorski zostali laureatami nagrody Debiut Roku 2020/2021 dla Oddziału Epaka w Gorzowie Wielkopolskim. 

Uwaga studenci pierwszego roku!


Szkolenie bhp i biblioteczne, w ramach Dnia Adaptacyjnego, znajduje się na platformie e-dziekanat w zakładce e-learning i będzie dostępne do 15 listopada 2021 r. Szkolenie jest obowiązkowe, uzyskanie zaliczenia odbędzie się na podstawie oświadczenia, znajdującego się także na platformie e-dziekanat, odesłanego na adres e-mailowy jmuniak@ajp.edu.pl . Na pierwszych zajęciach przedstawiciele poszczególnych wydziałów przekażą studentom informacje dotyczące funkcjonowania Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. W trakcie tego spotkania studenci będą składać obowiązkowe ślubowanie przed przedstawicielami Uczelni.

nowośćWydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża otrzymał pozwolenie Ministra Edukacji i Nauki na utworzenie i prowadzenie studiów o profilu praktycznym I i II stopnia na kierunku zarządzanie.

Wydział Ekonomiczny kształci studentów zgodnie z aktualnymi potrzebami i trendami rynku pracy. Współpraca z przedsiębiorstwami, organizacjami okołobiznesowymi i jednostkami samorządowymi przyczyniła się do powstania idei studiów o profilu praktycznym w zakresie zarządzania. Koncepcja ta została pozytywnie zaopiniowania przez członków Konwentu WE oraz inne podmioty będące przedstawicielami szeroko pojętej sfery gospodarczej. Ponadto wypracowane rozwiązania dydaktyczne pozostają w ścisłym powiązaniu z obszarami badawczymi pracowników naukowych Wydziału, co gwarantuje łączenie praktycznego charakteru studiów z najnowszymi osiągnięciami nauki w zakresie zarządzania i nauk pokrewnych.

Back to top